CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)
CrAzY SchOol
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rezultate olimpiada judeteana de limba romana - DIAMANTUL NEGRU

2 participanți

In jos

Rezultate olimpiada judeteana de limba romana - DIAMANTUL NEGRU Empty Rezultate olimpiada judeteana de limba romana - DIAMANTUL NEGRU

Mesaj  marank2006 Joi 29 Apr 2010, 21:07

Clasa a IV-a
KASAS MADALINA - 88 puncte
MAGDUT ANELISE - 73,5 puncte
MIHAILESCU MARIA - 86,75 puncte
RADES MARIA - 79 puncte
TURCAN TIFFANI - 81 puncte

Felicitari elevelor si doamnelor invatatoare care le-au pregatit (Groza Mihaela si Soloi Carmen)
PS imi cer scuze daca am scris gresit numele cuiva! :)


Ultima editare efectuata de catre marank2006 in Dum 23 Mai 2010, 13:47, editata de 1 ori

marank2006
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 129
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Rezultate olimpiada judeteana de limba romana - DIAMANTUL NEGRU Empty Rezultate olimpiada judeteana de limba romana-Diamantul Negru

Mesaj  veronica7791 Joi 29 Apr 2010, 22:32

FELICITARI SI DIN PARTEA MEA!

veronica7791
Membru
Membru

Mesaje : 188
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 46
Localizare : hateg

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum