CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)
CrAzY SchOol
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mai multe informatii!

2 participanți

In jos

Mai multe informatii! Empty Mai multe informatii!

Mesaj  veronica7791 Mar 27 Apr 2010, 02:49

Poate veti crede ca sunt ca soacra si stiu numai sa critic...dar intentia e sa fie constructiva critica.S-au intamplat mult mai multe evenimente in scoala noastra decat cele postate de voi pe site.Informati-ne si pe noi,va rugam!Copiii ne mai spun acasa,insa de multe ori uita sa ne puna in tema cu ce se petrece la scoala.Sau unii poate uita intentionat.Daca tot aveti acest site folositi-va de el.
Nu ati afisat nimic despre ofertele pentru clasa intai sau clasa a v-a.Banuiesc ca sunteti toti ocupati(ca au avut grija cei de la minister sa ne zapaceasca si pe noi,imi inchipui cat v-au dat si voua de lucru),dar e pacat sa nu intretineti site-ul.Faceti si scolii,dar si site-ului mai multa reclama.Eu mi-am inscris copilul de mult in clasa intai,unii sunt si acum indecisi,de ce nu-i ajutati sa se decida?!
Din toamna voi avea doi copii care vor invata aici.Mi-ar placea sa stiu ca se vor dezvolta intr-un mediu competitiv.Acest site e imaginea voastra.Si din cate am vazut sunt putine cadre didactice care se implica.Daca nu v-as cunoaste pe majoritatea,mi-ar da de gandit.
Sper sa nu fiu luata in nume de rau.Vreau doar sa ajut.Va multumesc!

veronica7791
Membru
Membru

Mesaje : 188
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 46
Localizare : hateg

Sus In jos

Mai multe informatii! Empty Re: Mai multe informatii!

Mesaj  FuNNNky^ Mar 27 Apr 2010, 20:03

In niciun caz nu esti luata in nume de rau( cel putin de mine)...dar crede-ne ca si noi incercam sa facem reclama site-ului dar daca nu suntem cat de cat ajutati...nicio sansa! D-na Nadasan e singura care se ocupa mai mult de site si ne ajuta sa ne facem reclama si ii multimum enorm!... As dori si eu mai multa implicare. Si imi pare foarte bine ca ai deschis acest topic! Poate va deschide ochii si celorlalti profesori. Uite...de exemplu cand am impartit pliante prin scoala, toti profesorii "multumesc, multumesc, o sa intru"... Si tot asa ramane...aceiasi postatori fideli!...Dar asta este...
FuNNNky^
FuNNNky^
Admin
Admin

Mesaje : 158
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Hatzeg

http://www.radio.godplay.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum