CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)
CrAzY SchOol
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PREMII SI MENTIUNI LA CONCURSUL EDITURII ART

In jos

PREMII SI MENTIUNI LA CONCURSUL EDITURII ART Empty PREMII SI MENTIUNI LA CONCURSUL EDITURII ART

Mesaj  marank2006 Mier 14 Apr 2010, 20:37

Dragii mei,ati reusit sa castigati premii si mentiuni la concursul "Cum imi petrec vacanta de iarna"promovat de Editura ART prin intermediul Caietelor pentru vacanta de iarna (da, culegerile acelea cu care v-am chinuit in vacanta de iarna Very Happy ). Iata castigatorii:
- clasa a V-a: premiul al II-lea, Dragan Lorena; premiul al III-lea, Niculesc Raluca.
- clasa a VI-a: premiul al III-lea, Hoch Daniela Rebeca; mentiuni: Coman Roxana, Istrate Ana-Maria.
- clasa a VII-a: premiul I, Samson Georgiana
Totusi, munca si consecventa conduc spre recunoasterea meritelor! (asadar elevii din clasele a V-a, a VI-a si a VII-a vor avea o anumita preocupare si in vacanta de vara Wink )

Felicitari premiantilor si tuturor elevilor care au participat la concurs. Premiantii vor fi contactati de editura pentru a intra in posesia premiilor.

marank2006
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 129
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum