CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)
CrAzY SchOol
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU

5 participanți

In jos

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU Empty SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU

Mesaj  Mihaela Groza Lun 15 Feb 2010, 04:09

In scoala noastra se va organiza un simpozion in data de 05.03.2010
Are doua sectiuni:una pentru elevi coordonati de cardele didactice cu tema "Viata alaturi de mama"(PPT ) si una pentru cadrele didactice.
Elevii interesati sa participe la simpozion sunt rugati sa ia legatura cu un profesor care sa-i indrume.

Mihaela Groza
Membru
Membru

Mesaje : 23
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU Empty Re: SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU

Mesaj  marank2006 Lun 15 Feb 2010, 22:52

flavius, adu-mi aminte sa va povestesc maine la ora. e ceva interesant Very Happy

marank2006
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 129
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU Empty Re: SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU

Mesaj  Flavyus Mar 16 Feb 2010, 02:46

Ok...
Flavyus
Flavyus
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 406
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Hateg

http://imbighot.hi5.com

Sus In jos

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU Empty Re: SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU

Mesaj  FuNNNky^ Mar 16 Feb 2010, 02:50

Si noua, si noua bounce lol!
FuNNNky^
FuNNNky^
Admin
Admin

Mesaje : 158
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Hatzeg

http://www.radio.godplay.ro

Sus In jos

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU Empty simpozion-mama-centrul universului meu

Mesaj  veronica7791 Vin 05 Mar 2010, 17:39

Vrem poze si detalii dupa simpozion!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veronica7791
Membru
Membru

Mesaje : 188
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 46
Localizare : hateg

Sus In jos

SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU Empty Re: SIMPOZION : MAMA-CENTRUL UNIVERSULUI MEU

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum