CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)
CrAzY SchOol
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SUCCESUL ANDRADEI TOMONI LA „Shakespeare School Essay Competition" 2011

2 participanți

In jos

SUCCESUL ANDRADEI TOMONI LA „Shakespeare School Essay Competition" 2011 Empty SUCCESUL ANDRADEI TOMONI LA „Shakespeare School Essay Competition" 2011

Mesaj  marank2006 Sam 11 Iun 2011, 05:03

Au fost înscrise în competiție peste 5000 de eseuri la cele doua categorii de vârstă. Am avut emoții, i-am ținut pumnii, mi-am dorit din tot sufletul să câștige și... așa s-a întâmplat! Andrada s-a înscris la concursul național „Shakespeare School Essay Competition", a trecut de prima fază (eseul ei a fost printre cele 20 selectate pentru următoarea etapă), a participat la interviu și - din nou - ne reprezintă cu cinste. A câștigat premiul I la categoria 11-15 ani! Cei patru câştigători ai concursului ( 4 din 5000!!!!) vor merge în această vară pentru două săptămâni la universităţi de prestigiu în faimoasele oraşe universitare Oxford sau Cambridge şi la "St. Michael’s College" sau "Harrow House International College"
Felicitări, Ada! Seriozitatea, munca, efortul, talentul ți-au fost recunoscute și la nivel național și mă bucur pentru asta.

marank2006
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 129
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

SUCCESUL ANDRADEI TOMONI LA „Shakespeare School Essay Competition" 2011 Empty SUCCESUL ANDRADEI TOMONI LA „SHAKESPEARE SCHOOL ESSAY COMPETITION" 2011

Mesaj  veronica7791 Lun 13 Iun 2011, 01:28

MULTE FELICITARI! PRIN MUNCA SE POT OBTINE MULTE.SI EA CHIAR A MUNCIT.SPER CA CEI CA EA SA FIE "COOL" PENTRU CEI DIN SCOALA NOASTRA.SI SUNT FETE CARE O CONSIDERA ASA Laughing

veronica7791
Membru
Membru

Mesaje : 188
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 46
Localizare : hateg

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum