CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

CrAzY SchOol
Bun venit pe forumul scolii Aron Densusianu Hatzeg. Avem un mesaj pentru vizitatori: Inregistrati-va si postati cat mai mult sa ducem forumul acolo sus unde ii e locul! Va rog cititi cu atentie regulamentul inainte sa va inregistrati sau sa postati ceva!(Conducerea!)
CrAzY SchOol
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

apreciati ce aveti!

2 participanți

In jos

apreciati ce aveti! Empty apreciati ce aveti!

Mesaj  alexandra Sam 19 Feb 2011, 05:17

hey!
cu siguranta multi dintre voi nu ma cunoasteti,am absolvit aceasta scoala in urma cu ceva ani insa si acum imi este dor de tot ce am trait aici!
niste sfaturi si niste aprecieri(nu plictisitoare:p): apreciati fiecare profesor in parte si ascultati sfaturile si invataturile lor.eu am avut profi de suflet aici,pe care cred ca ii apreciati si ii iubiti si voi.Dna.Nadasan,o figura emblematica pentru copilaria mea.imi aduc aminte ce frica mi-a inspirat in prima zi de scoala din cls a V-a si cu cata parere de rau ne-am despartit la final de drum,dar nu cu tristete ca s-a terminat ci cu speranta ca nu ne vom uita niciodata....si asa a fost,astazi,ori de cate ori am ocazia vorbesc despre cea ce mi-a fost cea mai draga profa cu mult entizasm si afectiune........
dl.Para......cate crete si cate teoreme.......dar a fost ok,faptul ca nu imi placea matematica compensa cu atmosfera placuta de la ore......a,sa nu uit de fluierat:P........
profa de geogra(Mariana)....cate cataloage in cap si scos de urechi din baie de la baieti si cate harti:|.....a fost tare de tot din moment ce am dat bacu din geogra:P.......
profu' de istorie.......ce emotii ma incercau de fiecare data cand trebuia sa raspund in fata clasei.......dar cu toate acestea am avut cel mai colorat caiet:P.......
diriga(dna.Ciurea)..cu siguranta multi dintre voi nu ati prins-o la scoala,dar pacat...ati pierdut sansa de a invata de la un dascal excelent,care ar fi facut orice pt copiii ei,chiar daca acestia faceau lucruri nu tocmai bune:P.......
ar mai fi multe de spus,insa in acest moment imi vin prea multe idei in cap,astept sa le filtrez......oricum,nu uitati ca acesti ani nu se mai intorc niciodata,profitati de ei si apreciati tot ce va ofera scoala si mai ales profii:P
a,sa nu uit,cea mai tare invatatoare ever......MARCELA PREJBAN!
va saluta alexandra!

alexandra

Mesaje : 2
Data de inscriere : 19/02/2011

Sus In jos

apreciati ce aveti! Empty Re: apreciati ce aveti!

Mesaj  marank2006 Sam 11 Iun 2011, 05:18

Alexandra, multumim ca iti amintesti de noi! Hm, se pare ca in anumite suflete lăsăm totuși impresii adânci :)) Consider ca asta e dovada vie a muncii bine făcute, a misiunii îndeplinite... Oare sa fii acea Alexandra expansivă, tumultuoasă, curioasă, veșnic în căutare de explicații (pe care întotdeauna ți le dădeam, dacă bine îmi amintesc Very Happy ) care mi s-a lipit de suflet?!!!

marank2006
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 129
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum